Ковани бутала JE pisotns за Nissan SR20VE/VET 20V 90.00мм 12.5:1(ASY)
    Цената на някои продукти може да е различна от посочената
  • Марки JE pistons
  • Продуктов номер: 119728
  • продуктов код: 318023
  • Наличност: С поръчка
12 x 70.51 евро
Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
⚡ Бърза поръчка
Попълнете телефона си и ще се свържем с вас за потвърждение.
✔ Плащане при доставка ✔ Обаждане за потвърждение ✔ Бърза обработка на поръчката
Комплект висококачествени състезателни бутала размер 90,00мм
Въртене: 90,00мм
Размер: 4,00
Dome/Dish cc’s: 2,6
Диаметър на щифта: 22мм
Код на буталният пръстен No. : Jg1004-3543
тегло: 340g
Бележки: По поръчка(4 бр. минимум)
Asyммetrical FSR серии
Включително Nitrous и E8
Апликация:
Nissan SR20VE/VET 2,0 Ltr 20V Код на мотора: SR20VE/VET (OEM подробности за двигателя: изместване: 1998 cc, клапани: 20, Степента на компресия: 10,3:1-9,0:1 Head cc’s 41,80, дебелина на уплътнението: 0,91мм