Ковани бутала JE pisotns за Nissan SR20VE/VET 20V 89.00мм 9.0:1(ASY)
Цената на някои продукти може да е различна от посочената
- Марки JE pistons
- Продуктов номер: 119707
- продуктов код: 318016 Наличност: С поръчка
Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Въртене: 89,00мм
Размер: 3,00
Dome/Dish cc’s: -16,9
Степента на компресия: 9,0:1
Диаметър на щифта: 22мм
Код на буталният пръстен No. : Jg1004-3504
тегло: 330g
Бележки: По поръчка(4 бр. минимум)
Asyммetrical FSR серии
Включително Turbo и Nitrous
Апликация:
Nissan SR20VE/VET 2,0 Ltr 20V Код на мотора: SR20VE/VET (OEM подробности за двигателя: изместване: 1998 cc, клапани: 20, Степента на компресия: 10,3:1-9,0:1 Head cc’s 41,80, дебелина на уплътнението: 0,91мм