Ковани бутала JE pisotns за Nissan SR20VE/VET 20V 86.00мм 9.0:1(ASY)
    Цената на някои продукти може да е различна от посочената
  • Марки JE pistons
  • Продуктов номер: 119698
  • продуктов код: 318012
  • Наличност: С поръчка
12 x 70.51 евро
Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
⚡ Бърза поръчка
Попълнете телефона си и ще се свържем с вас за потвърждение.
✔ Плащане при доставка ✔ Обаждане за потвърждение ✔ Бърза обработка на поръчката
Комплект висококачествени състезателни бутала размер 86,00мм
Въртене: 86,00мм
Размер: Std.
Dome/Dish cc’s: -12,9
Степента на компресия: 9,0:1
Диаметър на щифта: 22мм
Код на буталният пръстен No. : Jg1004-3386
тегло: 309g
Бележки: Asyммetrical FSR серии
Включително Turbo и Nitrous
Апликация:
Nissan SR20VE/VET 2,0 Ltr 20V Код на мотора: SR20VE/VET (OEM подробности за двигателя: изместване: 1998 cc, клапани: 20, Степента на компресия: 10,3:1-9,0:1 Head cc’s 41,80, дебелина на уплътнението: 0,91мм