Ковани бутала JE pisotns за Opel 1.6 16V X16XE/X16XEL(11.5:1)79.50мм
    Цената на някои продукти може да е различна от посочената
  • Марки JE pistons
  • Продуктов номер: 119312
  • продуктов код: 312427
  • Наличност: С поръчка
12 x 70.51 евро
Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
⚡ Бърза поръчка
Попълнете телефона си и ще се свържем с вас за потвърждение.
✔ Плащане при доставка ✔ Обаждане за потвърждение ✔ Бърза обработка на поръчката
Комплект висококачествени състезателни бутала размер 79,50мм
Въртене: 79,50мм
Размер: 0,50
Dome/Dish cc’s: 2,9
Разстояние -
Диаметър на щифта: 18мм
Код на буталният пръстен No. : Xg7950
тегло: 258g
Бележки: По поръчка(4 бр. минимум)
Пълна кръгла страна на буталото със или без модифицирана вътрешна вдлъбнатина
Апликация:
Opel/Va uxhall X16XE като в Corsa и various 1.6L engines 1,6 Ltr 16V Код на мотора: X16XE/X16XEL (OEM подробности за двигателя: изместване: 1598 cc, клапани: 16, Степента на компресия: 10,5:1 Head cc’s 34,50, дебелина на уплътнението: 1,27мм